הלוואה מקרן השתלמות
קבלת הלוואה על חשבון קרן השתלמות / קרן פנסיה עם התנאים הטובים בשוק.
בדיקה ללא עלות
הלוואה מקרן פנסיה
קבלת הלוואה על חשבון קרן השתלמות / קרן פנסיה עם התנאים הטובים בשוק.
בדיקה ללא עלות
שקופית קודמת
שקופית הבאה

בדיקה ללא עלות

סוגי ההלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

הלוואה בתנאים הנוחים ביותר, הלוואה מקרן ההשתלמות ולה יתרונות רבים. תוכלו לנצל את כספי החיסכון שצברתם במהלך חייכם ע"י לקיחת ההלוואה בריבית נמוכה הנעה בין פריים מינוס חצי אחוז ועד לפריים פלוס אחד וחצי אחוז. לרוב ניתן לקחת את ההלוואה כהלוואת בלון והעברת הכספים לחשבונכם ייעשה תוך ימים ספורים בלבד. יתרון נוסף הוא כי עבור קרן נזילה ניתן לקבל הלוואה עד ל- 80 אחוזים מסך הצבירה, ועבור קרן שלא נזילה עד ל- 50 אחוזים מהצבירה בקרן.

הלוואה מקרן פנסיה

הלוואה כנגד קרן פנסיה בריבית אטרקטיבית ותקופת החזר ארוכה. כל שכיר בעל וותק של חצי שנה במקום עבודה הינו בעל קרן פנסיה. הכספים שחסכתם במהלך חייכם מהווים ביטחון להחזר, וניתן לקבל כנגדם הלוואה בתנאים הטובים ביותר. תקופה ההחזר היא עד 7 שנים, בריבית נמוכה, וניתן לקבל עד 30% מסך מהתגמולים שצברתם בקרן.

קצת עלינו

בעולם של היום, קיימים אינספור פתרונות פיננסיים, והמון פעמים, קשה לדעת מה המוצר הפיננסי הטוב ביותר עבור כל אחד ואיפה ניתן להשיג אותו בתנאים הטובים ביותר.

חברת "קרנות" הינה החברה המובילה והצומחת כיום בענף ייעוץ המשכנתאות וגיוס האשראי בישראל. בזכות שנים של עשייה בתחום הפיננסים הגענו לתבנית המדויקת בהבנת צרכי הלקוח ויישומם בפועל. אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם כלל הבנקים הקיימים בישראל ובאדיקות עם סוכנויות הביטוח הוותיקות והאמינות בענף.

ממליצים מהפייסבוק

מירית אשכנזי חזן‎
קרא עוד
ממליצה בחום שירות מהיר ויעיל תמיד נותנים מענה בכל שאלה זמינים תמיד אריאל ואסתר צוות של אלופיםםםםם
נתי שפר
קרא עוד
שירות יוצא מן הכלל, ליווי אישי לאורך כל הדרך. ממליץ בחום!!
עליזה בורבה
קרא עוד
כי השירות שלהם מעולה. האיכפתיות שלהם מעל ומעבר. זה כיף לקחת מהם הלוואה ולדעת שאת בידיים טובות
הקודם
הבא

יצירת קשר

צרו עמנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן